Milan chce obniżyć cenę za Tomoriego, Chelsea pozostaje nieugięta
Milan chce obniżyć cenę za Tomoriego, Chelsea pozostaje nieugięta

Milan chce obniżyć cenę za Tomoriego, Chelsea pozostaje nieugięta

Włoski klub przeprowadził rozmowy z Chelsea na temat finalizacji wykupu angielskiego obrońcy. Jego wypożyczenie w Milanie wkrótce wygaśnie.

Tomori przeprowadził się w ramach wypożyczenia do Milanu w styczniu. Jego wypożyczenie ma potrwać do końca sezonu, a dodatkowo włoski klub posiada opcję wykupu Anglika za 28 milionów euro. Wiele raportów informuje, że ze względu na jego bardzo dobre występy, które pomogły zakwalifikować się do Ligi Mistrzów, wykup piłkarza będzie tylko formalnością.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, wykup Tomoriego jest dla Milanu priorytetem. Dzisiaj rano, oba zespoły rozmawiały w tej sprawie, jednak działacze Chelsea wyraźnie dali Włochom do zrozumienia, że nie zejdą ustalonej ceny.

Aby doprowadzić transakcję do końca, działacze Milanu będą musieli związać koniec z końcem. Zarząd klubu bardzo chce zatrzymać u siebie Anglika. Chelsea oczekuje na działania Włochów, a jeśli transfer nie dojdzie do skutku, zawodnik wróci do Anglii, a klub rozważy oferty z Premier League.

Źródło: Gianluca Di Marzio, Sempremilan

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW