Ross Barkley może opuścić Chelsea – Newcastle przygląda się sytuacji Anglika
Ross Barkley może opuścić Chelsea – Newcastle przygląda się sytuacji Anglika

Ross Barkley może opuścić Chelsea – Newcastle przygląda się sytuacji Anglika

Według najnowszych doniesień z Anglii, Newcastle jest zainteresowane wypożyczeniem Rossa Barkley’a.

Podczas ostatniego letniego okna transferowego Chelsea wzmocniła się na pozycji Barkley’a dwoma zawodnikami – Hakimem Ziyechem i Kaiem Havertzem. Zmorzona rywalizacja na pozycji numer ’10’ zmusiła zarząd The Blues do wypchnięcia Anglika z klubu. Pomogła w tym Aston Villa, która wypożyczyła Rossa na ten sezon.

Niestety w listopadzie 27-latek doznał kontuzji, która zabrała mu znaczną część sezonu. Dodatkowo trener Villi, Dean Smith coraz bardziej zaczął wykluczać transfer pomocnika.

Jako, że Barkley nie ma co liczyć na minuty w Chelsea, pomocną ręką wyciągnęło ku niemu Newcastle. Przez niski budżet szukają oni zawodników tanich lub gotowych zgodzić się na wypożyczenie. Na liście Srok znajduje się inny zawodnik Niebieskich, Conor Gallagher. Wydaje się, że przy przesycie w środku pola Ross nie ma czego szukać w drużynie Tuchela. Udanym wypożyczeniem może zapracować sobie na transfer.

Źródło: The Athletic

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW