Shearer: Mason ciągnął grę Chelsea
Shearer: Mason ciągnął grę Chelsea

Shearer: Mason ciągnął grę Chelsea

Alan Shearer określił Mason Mounta jako zawodnika „wielkich meczów”. Legenda Newcastle zwróciła uwagę na świetną dyspozycję pomocnika w tym sezonie.

22-latek został piłkarzem roku w Chelsea, według fanów, a wybór ten jest jak najbardziej uzasadniony. Forma Chelsea w tym sezonie to sinusoida – od świetnego początku, przez świąteczną zadyszkę, aż po powrót na szczyt, odkąd klub zatrudnił Thomasa Tuchela. Według Shearera, to Mount często był piłkarzem, który często robił różnice:

– Mason był jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy Chelsea w tym sezonie. Pod wodzą Lamparda, a później Tuchela odpowiadał za kreowanie gry, w tym sezonie stworzył 13 stuprocentowych sytuacji. Rzuca długie piłki i uwielbia uderzać na bramkę. Mógłby popracować nad celnością. Dobrze, że nie boi się uderzać.

–  Jest graczem wielkich meczów. Najlepiej było to widać w marcowym meczu z Liverpoolem, gdzie cały czas był zagrożeniem i zdobył świetną bramkę. Myślę, że będzie na ustach fanów Chelsea przez wiele lat.

Źródło: Kanał Premier League na YouTube

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW