Torres: Chelsea jest naszą zmorą
Torres: Chelsea jest naszą zmorą

Torres: Chelsea jest naszą zmorą

Hiszpan zaliczył naprawdę udany debiutancki sezon w Manchesterze City. Teraz czeka go największe wyzwanie – finał Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea. 21-latek wypowiedział się o zespole The Blues, jego atutach i charakterystyce. Podkreślił, że zwycięstwo w finale byłoby wisienką na torcie.

– Są naszą zmorą, w dobrym sensie, bo zawsze biegają za piłką.

– Bardzo dużo biegają i chcą piłkę. Nie polegają tylko na kontratakach, chcą ci także odebrać piłkę, co zasługuje na uznanie.

– City to drużyna, która lubi być przy piłce. Czasami ciężko nam ją odebrać, ale wykonali świetną pracę w meczach przeciwko nam. Dwukrotnie nas pokonali, jednak w finale Ligi Mistrzów nigdy nie wiesz, czego się spodziewać. Jesteśmy jednym z najlepszych klubów na świecie. Musimy spróbować i zgarnąć całą pulę.

– Wygraliśmy ligę angielską, co jest bardzo trudnym zadaniem. Aby to osiągnąć, musisz ciężko pracować przez cały sezon. Wygrana w finale Ligi Mistrzów byłaby wisienką na torcie. Manchesterowi City nigdy się ta sztuka nie udała, co jest dodatkową motywacją. Będziemy ciężko pracować na ostatniej prostej tego sezonu. Wchodzimy w to, czując wielką ekscytację, bo przede wszystkim chodzi tu o czerpanie radości z gry.

Źródło: UEFA

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW