Ederson: W finale nie ma miejsca na błędy
Ederson: W finale nie ma miejsca na błędy

Ederson: W finale nie ma miejsca na błędy

Według bramkarza Edersona jego klub jest na tyle mocny, aby w sobotę zostać zwycięzcą Ligi Mistrzów. Aby się to udało nie mogą popełnić błędów, jakie zdarzały im się w dwóch poprzednich meczach przeciwko Chelsea.

The Citizens zostali już mistrzem Anglii, a jutro będą walczyć o pierwszą Ligę Mistrzów w historii klubu. Zmierzą się z Chelsea, która w tym sezonie dwukrotnie utarła im nosa.

– Niestety w dwóch poprzednich spotkaniach przegraliśmy, ale i tak zagraliśmy dobre mecze. Oczywiście to wina błędów, które popełnialiśmy, ale w finale nie ma na to miejsca, jesteśmy dobrze przygotowani. Jeżeli będziemy grać tak jak przez ostatnie sześć miesięcy, to mamy duże szansę na wygraną.

– Zawsze chciałem zagrać w finale Ligi Mistrzów. Robiłem wszystko by tu dojść. Ten mecz jest dla mnie bardzo ważny, spełniam cel, który wyznaczyłem sobie lata temu. To tylko jeden mecz, w którym może stać się wszystko, ale teraz ja i cały zespół jesteśmy szczęśliwi, że w nim zagramy. Mam nadzieję, że po ostatnim gwizdku będziemy mogli być zadowolenie, bo odniesiemy zwycięstwo.

Źródło: Evening Standard

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW