Newton: Widzę podobieństwo między Mountem, a De Bruyne
Newton: Widzę podobieństwo między Mountem, a De Bruyne

Newton: Widzę podobieństwo między Mountem, a De Bruyne

Były asystent i skaut w Chelsea, Eddie Newton wypowiedział się na temat podobieństw między Masonem Mountem, a Kevinem De Bruyne.

Niewiele osób zna klub jak Newton. Występował w tej drużynie w latach 90′, a w latach 2012-2015 był asystentem menadżerów The Blues. Był częścią sztabu Franka Lamparda, zanim w lutym br. przeniósł się do Trabzonsporu. Jest współtwórcą systemu LoanArmy i odgrywał istotną role w drużynach młodzieżowych Chelsea. Opiekował się niektórymi gwiazdami, jakie gościło Stamford Bridge, między innymi Kevinem De Bruyne.

Teraz w drużynie The Blues rządzi Mason Mount, który profilem przypomina Newtonowi Belga.

– Wiesz kto zachowaniem przypomina mi Kevina? Mason. Nie robi liczb jak on, ale ma żelazną pewność siebie, to bardzo zdeterminowany młody człowiek. Podchodzi do życia w nieco inny sposób. Cały czas się uśmiecha, a każdy myśli, że to cudowne dziecko, ale uwierz mi, kiedy potrzebuje potrafi być ostry. Inaczej nie grałby na tym poziomie.

Źródło: The Athletic

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW