Rudiger: Ich transfer był dla mnie szokiem!
Rudiger: Ich transfer był dla mnie szokiem!

Rudiger: Ich transfer był dla mnie szokiem!

Obrońca Chelsea, Antonio Rudiger przyznał, że był zdziwiony, kiedy Kai Havertz i Timo Werner mieli dołączyć do Chelsea.

Obaj przybyli na Stamford Bridge z Bundesligi, a przez wysoką cenę postawiono przed nimi wielkie oczekiwania. Ich pierwszy sezon zdecydowanie nie może być zaliczony jak udany. Kai pauzował przez COVID-19 i kilka kontuzji, natomiast Werner po prostu nie mógł znaleźć formy. Antonio przyznał, że był w niemałym szoku, gdy dowiedział się, że jego koledzy z reprezentacji będą nosić te same barwy klubowe co on:

– Bardzo dobrze się dogadujemy. Byłem bardzo zaskoczony, kiedy przyznali, że opuszczą Niemcy, aby dołączyć do Chelsea. Szczególnie Kai, który ma dopiero 21 lat. Timo ma 25, więc jego transfer mnie tak nie zdziwił. Kai zrobił ogromy krok w przód. Obu szanuję za ten transfer.

– Kiedy zmieniasz kraj nigdy nie jest łatwo. Musisz się przystosować. Dla mnie poszło im to całkiem sprawnie, na początku mieli małe problemy, ale to normalne. Obaj się starają. To młodzi goście. Miejmy nadzieję, że w przyszył sezonie pokażą na co ich stać.

Źródło: Chelsea TV

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW