Van Persie: Ziyech zasługuję na większą rolę
Van Persie: Ziyech zasługuję na większą rolę

Van Persie: Ziyech zasługuję na większą rolę

Była gwiazda Premier League, Robin van Persie uważa, że Chelsea nie daje szansy kreatywnym zawodnikom, takim jak Hakim Ziyech.

W tym sezonie Marokańczyk zdobył 6 goli i zaliczył 2 asysty. Dodatkowo cały czas walczy o pierwszy skład w ’11’ Thomasa Tuchela. Obecna Chelsea charakteryzuje się pewną grą w defensywie, co ostatecznie dało im miejsce w TOP 4 i finał Ligi Mistrzów. Według van Persiego to smutne, że zawodnicy o charakterystyce Ziyecha nie mają co liczyć na minuty u The Blues i swoją magią nie mogą zachwycać fanów.

Według Holendra, Hakim może odgrywać większą rolę w zespole, ale do tego potrzebna jest praca reszty drużyny. Marokańczyk podczas gry w Ajaksie słynął z bycia boiskowym leniem.

– Szkoda, że zawodnicy kreatywni jak Ziyech, Pulisic czy Kovacic nie wyrażają się na boisku. Kova to ich silnik i rozgrywający. Ziyech ma te same cechy, ale na wyższym poziomie i zasługuje na większą rolę w zespole. Teraz jest wystawiany na różnych pozycjach, aby znaleźć dla niego miejsce. Ale to nie może być trudne, prawda?

– Niech Ziyech i Kovacic mają większą rolę w zespole i grają swój football, daj obok nich Kante, a on zajmie się bieganiem.

Źródło: De Telegraaf

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW