Zinczenko: Chelsea to jeden z najlepszych klubów na świecie
Zinczenko: Chelsea to jeden z najlepszych klubów na świecie

Zinczenko: Chelsea to jeden z najlepszych klubów na świecie

Lewy Obrońca Manchesteru City, Ołeksandr Zinczenko wypowiedział się na temat sobotniego finału oraz podzielił się swoją opinią odnośnie Chelsea.

Ukrainiec rozegrał dobry dwumecz przeciwko PSG. Nie miał problemów z zatrzymaniem Neymara, Di Marii i Mbappe. Mimo dosyć obfitej kariery Ołeksandr przyznał, że o finale Ligi Mistrzów nie marzył nawet jako małe dziecko:

– Jako dziecko nigdy nie marzyłem, że pewnego dnia zagram w finale Ligi Mistrzów. Jednak sny stały się prawdą, a wszyscy wokół są równie podekscytowani. Po prostu staram się przygotować jak najlepiej i mamy nadzieję, że zagramy dobry mecz. Każdy chce wygrać to trofeum. Każdy zawodnik marzy o podniesieniu tego pucharu. To coś wyjątkowego. Czasem warto o czymś marzyć, bo marzenia przeradzają się w czyny.

– Chelsea zagra w finale bo jest jednym z najlepszych klubów na świecie. Mają wielu jakościowych piłkarzy i są świetnie zorganizowani w defensywie. Prowadzi ich dobry trener, który w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków, szykuje się ciekawy mecz. To finał, nie ma tu underdogów, będzie to zupełnie inny mecz niż te w Premier League. Każdy chce wygrać i zrobi wszystko by to się udało. To inny mecz niż ligowy, bo to finał Premier League.

– Kiedy przybyłem do klubu początki nie były proste, a ja krok po kroku próbowałem uczyć się jak najwięcej, od zawodników i sztabu. Za każdym razem chce się uczyć jak najwięcej. Lubię grać na lewej obronie. Czuje się tam komfortowo, czuję się bardziej komfortowo za każdym razem gdy wychodzę na boisko.

Źródło: Manchester City FC

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW