Pulisic: Nie potrzebuję żadnej dodatkowej motywacji, jestem gotowy
Pulisic: Nie potrzebuję żadnej dodatkowej motywacji, jestem gotowy

Pulisic: Nie potrzebuję żadnej dodatkowej motywacji, jestem gotowy

Jednym z największych problemów Christiana są kontuzje. Gdy chłopak jest w pełni zdrowy i nic go nie trapi może być kluczowym piłkarzem ofensywy Chelsea.

Amerykanin w Premier League rozegrał 27 spotkań notując 4 trafienia i 2 asysty. To o 5 bramek mniej niż rok temu. Pomimo tego, skrzydłowy uważa się teraz za lepszego zawodnika.

– Wiele się nauczyłem i wiele przeszedłem. Było wiele wzlotów i upadków. Teraz jestem szczęśliwy ze swoją formą, dobrze się czuję i jestem pewny siebie.

– W takim klubie jak Chelsea normalne jest, że spotykasz się z wielką konkurencją, ale to sprawia, że jesteśmy lepsi. Na pozycję w składzie muszę sobie zapracować, a ciężka praca zawsze popłaca. Mamy naprawdę utalentowanych graczy w zespole.

– Uważam, że jestem kreatywnym zawodnikiem i jestem w stanie zaoferować coś innego swoimi dryblingami, zawszę patrzę w stronę bramki przeciwnika.

– Kocham takie spotkania jak to, to jest jeden z powodów, dla których gramy w piłkę. Nie potrzebuję żadnej dodatkowej motywacji, jestem gotowy do gry i chce grać.

Jeżeli Pulisic wystąpi w finale Ligi Mistrzów stanie się pierwszym Amerykaninem, który tego dokona.

– Fajne osiągnięcie, ale ja celuję wyżej. Chce to po prostu wygrać, nie jako pierwszy Amerykanin, ale dla mojego zespołu. Zrobimy wszystko by to osiągnąć.

Źródło: CBS Sport

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW