Loew: Gratuluję swoim rodakom
Loew: Gratuluję swoim rodakom

Loew: Gratuluję swoim rodakom

Wczoraj w samej drużynie Chelsea znajdowało się trzech reprezentantów Niemiec plus oczywiście Thomas Tuchel.

Wszyscy zawodnicy są ważnymi ogniwami swojej reprezentacji, a wczoraj sięgnęli po najważniejsze klubowe trofeum, a w ciągu paru dni  zawalczą o mistrzostwo Europy.

Gratulacje wszystkim Niemieckim piłkarzom przekazał jeszcze obecny selekcjoner reprezentacji Jochaim Loew, który odejdzie po EURO 2020.

– Bardzo się cieszyłem, kiedy patrzyłem na składy przed pierwszym gwizdkiem. Wszyscy czterej gracze byli w pierwszych XI w swoich klubach. Mecze na najwyższym poziomie pchają piłkarzy na szczyt swoich umiejętności. To był na pewno piękny wieczór dla Kaia Havertza, ale również dla Rudigera i Timo Wernera no i oczywiście ich trenera Thomasa Tuchela. Gratuluję im jak i również wszystkim piłkarzom Chelsea. To wspaniała chwila dla Havertza, który strzelił tak ważnego gola i pokazał swoją jakość. Myślę, że ten sukces umocni naszych piłkarzy przed zbliżającym się EURO. Oczywiście nie mogę zapomnieć o Gundoganie, mu również gratuluję.

Menedżer reprezentacji Niemiec, Olivier Bierhoff również dorzuca się do gratulacji.

– Nie tylko wygrać Ligę Mistrzów, ale i strzelić decydującego gola- to jest to o czym marzy każdy piłkarz. Bardzo się cieszę z powodu Havertza, Wernera, Rudigera i Wernera. Nikt im nie zabierze doświadczenia zdobytego wczoraj. Teraz na pewno przyjadą z ogromną energią na kadrę i przekażą swoje uczucia swoim partnerom z reprezentacji. Jestem też bardzo szczęśliwy z powodu Tuchela, który wcześniej został zwolniony z PSG, a teraz sięgnął po puchar. Bardzo jest mi przykro z powodu Gundogana, który miał świetny sezon, ale zwycięska drużyna może być tylko jedna.

Źródło: DFB

 

 

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW