Voller: Havertz jest fantastyczny
Voller: Havertz jest fantastyczny

Voller: Havertz jest fantastyczny

Legenda niemieckiej piłki, Rudi Voller okrzyknął gwiazdę Chelsea „Wybitnym piłkarzem”. Niemiec w pozytywnych słowach wypowiadał się o swoim rodaku, Kaiu Havertzie.

21-latek to jeden z największych talentów nowego pokolenia, co wielokrotnie pokazywał podczas pobytu w Bayerze Leverkusen. Jego debiutancki sezon na Stamford Bridge był pełen wzlotów i upadków, tym bardziej gdy spojrzymy na kwotę za jaką przychodził. Aklimatyzacja, COVID, kontuzje – to wszystko na pewno odbiło się czkawką na tym sezonie Kaia.

Jego gra poprawiła się odkąd Chelsea przejął Thomas Tuchel. Teraz na młodą gwiazdę czekają Mistrzostwa Europy, na których może udow0dnić swoją wartość. W jego sukces wierzy Voller:

– W tym momencie może być w pełni skoncentrowany na EURO. Nie wolno zapominać, że to młody piłkarz, który wciąż może mieć wahania formy.

– Jest fantastycznym piłkarzem co pokazał w Chelsea. Ma wszystko co piłkarz mógł otrzymać od Boga: jest szybki, ma świetną technikę, potrafi zdobyć gola i ma mocne główki. Jest przyszłością reprezentacji Niemiec.

Źródło: SportBuzzer

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW