Leboeuf: Kante jest wart miliard!
Leboeuf: Kante jest wart miliard!

Leboeuf: Kante jest wart miliard!

Frank Lebœuf, legendarny piłkarz wypowiedział się w pochlebnych słowach o występie Chelsea w ostatnim spotkaniu. Francuz uważa, że na szczególne wyróżnienie zasługuje N’Golo Kante.

– To niewiarygodne, ponieważ nikt się tego nie spodziewał. Wszyscy myśleli, że Manchester City zdominuje Chelsea i wygra. Wszyscy bukmacherzy stawiali City jako faworytów i oni sami zasłużyli na takie traktowanie.

– W takim meczu musisz jednak wszystko dopiąć na ostatni guzik i mieć pewność, że w pełni realizujesz plan na grę. City tego nie zrobiło, a Chelsea tak, na pewno z powodu Tuchela i jego decyzji.

– Myśleliśmy sobie, że może Hakim Ziyech powinien zagrać na prawej stronie. Tuchel tymczasem postawił na Havertza, a ten został prawdopodobnie najlepszym graczem meczu.

– Mimo, że spodziewaliśmy się czegoś specjalnego po N’Golo Kante, to i tak nie mam słów na to co on wyczyniał. Ten gość jest wart miliard. To niemożliwe, by go sprzedać. On musi zostać przez resztę swojej kariery w Chelsea. On jest absolutnym potworem.

– Każdy zrobił to, co do niego należało, każdy. Nawet Werner, który marnował szanse biegał tak, jak nigdy. Każdy ciężko pracował.

Źródło: ESPN

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW