AC Milan zainteresowany młodym obrońcą Chelsea
AC Milan zainteresowany młodym obrońcą Chelsea

AC Milan zainteresowany młodym obrońcą Chelsea

Włoski klub skontaktował się z Chelsea w sprawie transferu Tino Livramento. Piłkarz występujący w młodzieżowym zespole miałby być alternatywą dla Tomoriego, jeśli ten ostatecznie nie dołączyłby do Milanu.

Według Goal, Rossoneri rozglądają się za alternatywą w razie niepowodzenia transakcji z Anglikiem. Mimo, że transfer wydaje się dopięty na ostatni guzik, włodarze Milanu chcą mieć plan awaryjny. W tym celu mają sięgnąć po młodzieżowego piłkarza Chelsea, Tino Livramento.

18-latek został wybrany najlepszym piłkarzem akademii Chelsea, za świetną grę oraz rozwój drużyny U21. Anglik rozgrywał mecze na pozycji prawego obrońcy lub wahadłowego. W ciągu 26 spotkań, strzelił 3 bramki oraz zanotował 10 asyst. Tino miał okazję trenować pod wodzą Tuchela kilkukrotnie oraz w dwóch meczach Premier League znalazł się na ławce rezerwowych.

Jednak sam zawodnik ma obawy, że nie będzie w stanie przebić się do seniorskiej drużyny Chelsea, bowiem ta pozycja obsadzona jest przez Reece’a Jamesa oraz Cesara Azpilicuetę. Jak donosi Goal, kilka klubów obserwuje sytuację Livramento z nadzieją na wypożyczenie piłkarza.

Źródło: Goal, The Chelsea Chronicle

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW