Frank Lebouef: Wszyscy wiemy, jak bardzo Lukaku kocha Chelsea
Frank Lebouef: Wszyscy wiemy, jak bardzo Lukaku kocha Chelsea

Frank Lebouef: Wszyscy wiemy, jak bardzo Lukaku kocha Chelsea

Frank Lebouef wyraził swoje poparcie w kwestii powrotnego transferu Romelu Lukaku na Stamford Bridge. W rozmowie z ESPN, Francuz dyskutował na temat plotek powrotu Belga do Chelsea.

28-latek ma za sobą niesamowity sezon. Jego 24 bramki pozwoliły Interowi przerwać hegemonię Juventusu i po raz pierwszy od 2010 roku sięgnąć po mistrzostwo Włoch. Kilka dni temu Lukaku został wybrany najbardziej wartościowym piłkarzem w lidze (MVP). Jednak odejście Conte i problemy finansowe mogą skłonić Belga do opuszczenia Mediolanu.

– Lukaku jest wyjątkowym zawodnikiem i udowodnił to w tym sezonie z Interem. Wszyscy wiemy, że kocha Chelsea jak mało kto. To może być dla niego przekleństwo. Jest bardzo emocjonalny, więc niekoniecznie może odnieść sukces w Chelsea.

– Ale może wróci po raz i wyprowadzi mnie z błędu. Jeśli to zrobi, to życzę mu wszystkiego co najlepsze. Jest jednym z największych talentów na świecie i udowodni to grając w Premier League.

– Jestem pewien, że może grać dla Chelsea. Wszyscy wiemy, że mają problem z wykańczaniem akcji i zdobywaniem bramek. On na pewno może być plusem dla Chelsea.

Źródło: ESPN, The Chelsea Chronicle

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW