Luis Suarez: Wszyscy chcieli się mierzyć z Chelsea
Luis Suarez: Wszyscy chcieli się mierzyć z Chelsea

Luis Suarez: Wszyscy chcieli się mierzyć z Chelsea

Przez większą część kampanii, Chelsea nie była faworytem do wygrania Ligi Mistrzów, a ostatecznie pokonała Manchester City w finale tych rozgrywek.

Z jakiegoś powodu, piłkarze The Blues lepiej czują się w roli underdoga, z mniejszą presją na swoich barkach. Podczas rozgrywek można było zauważyć, że rywale bez większego lęku podchodzili do meczów z Chelsea, a potwierdził to napastnik Atletico, Luis Suarez. Drużyna ze stolicy Madrytu była jedną z ekip, które na swojej drodze wyeliminowali piłkarze The Blues.

– Ambicja może być nieskończona i dlaczego by nie marzyć o tym, by mieć możliwość zapisania się w historii i sięgnięcia po Ligę Mistrzów. To byłoby coś niesamowitego, wyjątkowego. Drużyny nie są przed sezonem oznaczane jako faworyt.

– Spójrzmy na Chelsea, z którą wszyscy chcieli się mierzyć, bo widzieli ich jako słabą drużynę. Skończyło się tym, że wygrali Ligę Mistrzów.

Źródło: Chelsea News

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW