Powrót Thiago Silvy do Brazylii?
Powrót Thiago Silvy do Brazylii?

Powrót Thiago Silvy do Brazylii?

Nowy kontrakt dla Brazylijczyka jest już kwestią dni, a może nawet godzin. Silva najprawdopodobniej spędzi więc na Stamford Bridge kolejny rok. Jak jednak wygląda przyszłość defensora w kolejnych latach?

Wielu z kibiców The Blues marzy o tym, aby Thiago Silva został włączony w sztab szkoleniowy Chelsea. Niestety, ta wizja jest bardzo mało prawdopodobna, gdyż Brazylijczyk, kiedy zakończy swoją przygodę w Londynie, ma wrócić do ojczyzny, do klubu, w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki.

Thiago Silva osiągnął już w piłce klubowej niemal wszystko. Wygrywał ligę włoską i francuską, zdobywał krajowe puchary, a w ostatnim czasie do jego gablotki trafiło także trofeum za zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Choć urodzony w 1984 roku Brazyijczyk, zbliża się już nieuchronnie do końca swojej kariery, prezes Fluminense, Mário Bittencourt, jest pewny, że zagra jeszcze w barwach jego klubu.

– Wierzę, że krótko po zakończeniu mistrzostw świata w 2022 roku, wróci do domu. Próbuję i nalegam, żeby tak się stało. Jako że jestem tutaj, ponownie do niego apeluję, aby zmienił swoje zdanie i przyszedł tu już w przyszłym roku; aby był już w Brazylii w roku mistrzostw świata.

Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczną się 21 listopada 2022 roku.

Źródło: Flu TV

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW