Andy Robertson: Teraz Billy będzie jeszcze bardziej głodny gry
Andy Robertson: Teraz Billy będzie jeszcze bardziej głodny gry

Andy Robertson: Teraz Billy będzie jeszcze bardziej głodny gry

Andy Robertson uważa, że po zwycięstwie Ligi Mistrzów, Billy Gilmour zdobędzie jeszcze więcej trofeów w swojej karierze. Po tym, jak Chelsea została mistrzami Europy, obrońca Liverpoolu był pełen pochwał dla swojego kolegi z reprezentacji.

Billy rozegrał wystarczająco dużo minut, by otrzymać medal za zwycięstwo, jednak w Lidze Mistrzów ostatni raz wystąpił w spotkaniu z Krasnodarem. Robertson uważa jednak, że to dopiero pierwszy krok do osiągania wielkich sukcesów przez Gilmoura.

– Zdobycie medalu zwycięzcy Ligi Mistrzów w tak młodym wieku jest niesamowite, jednak nie uważam, by był to dla niego koniec. Teraz będzie jeszcze bardziej głodny gry.

– Kiedy doświadczasz to uczucie, świętujesz z rodziną i ze znajomymi w noc po wygraniu, to sprawia, że jesteś głodny jeszcze bardziej. Jestem pewien, że Billy będzie dokładnie taki sam. Ma przed sobą wielką karierę, która dopiero się rozpoczęła. Nie mam wątpliwości, że Billy pozostanie pokorny, głodny gry i będzie szedł do przodu, by osiągać więcej.

Źródło: Chelsea Chronicle

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW