Batshuayi powróci do Chelsea, ale klub wysłucha za niego ofert
Batshuayi powróci do Chelsea, ale klub wysłucha za niego ofert

Batshuayi powróci do Chelsea, ale klub wysłucha za niego ofert

Belgijski napastnik powróci do Chelsea po wypożyczeniu w Crystal Palace. Jednak według wielu ekspertów, Batshuayi nie zostanie długo na Stamford Bridge, a klub wysłucha za niego ofert.

Od momentu przyjścia do The Blues w 2016 roku, Bats zmagał się z problemami wywalczenia sobie miejsca w pierwszym składzie. Był wypożyczany do Valencii, Borusii i właśnie do Crystal Palace. Wielu ekspertów uważa, że raczej nie otrzyma on poważnej szansy od Thomasa Tuchela. Belgowi pozostał rok do wygaśnięcia umowy z Chelsea, po tym jak w ubiegłe lato przedłużył kontrakt.

Jednak patrząc na to, jak Bats radził sobie dotychczas pod wodzą poprzednich menedżerów, klub wysłucha ofert za napastnika. Jedną z tych drużyn ma być zespół Orłów. W tym sezonie, strzelił zaledwie 2 bramki w 19 meczach w ich barwach.

Mimo trudności, napastnik nadal ma miejsce w składzie reprezentacji Belgii, którą będzie reprezentował na nadchodzących mistrzostwach Europy. Po nich ma wrócić do Cobham na krótki okres. Działacze Chelsea mają nadzieję, że uda im się sprzedać Batsa za około 10 milionów funtów. Dobry występ na EURO zdecydowanie pomógłby The Blues w sprzedaży piłkarza.

Źródło: IB Times

 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW