Chelsea w zaawansowanych rozmowach w sprawie transferu Jadona Sancho
Chelsea w zaawansowanych rozmowach w sprawie transferu Jadona Sancho

Chelsea w zaawansowanych rozmowach w sprawie transferu Jadona Sancho

Prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku tygodni, podczas okienka transferowego czeka nas prawdziwa jazda bez trzymanki. 

Podobnie jak inne kluby, Chelsea monitoruje sytuacje piłkarzy ze swojej listy transferowej. Konkretne opcje będą zależne od dostępności zawodników, kosztów, planów menedżerów oraz zarządów innych klubów.

Jadon Sancho to prawdopodobnie jedno z najgorętszych nazwisk na rynku. Interesują się nim kluby z całej Europy, w tym Chelsea. Oczywisty jest fakt, że spore grono kibiców widziałoby Anglika na Stamford Bridge. Sam piłkarz byłby niebywałym wzmocnieniem linii ataku The Blues.

Według portugalskiego dziennikarza, Pedro Almeidy, Chelsea jest w zaawansowanych rozmowach w sprawie transferu angielskiego piłkarza. Sancho przyszedłby na Stamford Bridge tego lata z Borussi Dortmund. Kwota transferu oscylowałaby w granicach około 80 milionów euro.

W tym sezonie, 20-latek we wszystkich rozgrywkach strzelił 16 bramek oraz zanotował 20 asyst. Sancho bardzo pomógł swojej drużynie w zakwalifikowaniu się do Ligi Mistrzów. W ubiegłym roku, Manchester United był bardzo bliski podpisania umowy z piłkarzem, jednak do transferu ostatecznie nie doszło.

Źródło: Pedro Almeida, Chelsea News

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW