Ojciec Aguero: Były również oferty z Chelsea i z Arsenalu
Ojciec Aguero: Były również oferty z Chelsea i z Arsenalu

Ojciec Aguero: Były również oferty z Chelsea i z Arsenalu

Argentyński napastnik dołączył w ostatnich dniach do FC Barcelony na zasadzie 2-letniej umowy. Aguero zdecydowanie jest jednym z najlepszych napastników w historii Premier League, odciskając swoje piętno grając dla Manchesteru City.

Leonel El Castillo w wywiadzie dla Radio La Red przyznał, że były również oferty innych klubów z Anglii. Dodał również, że jego syn jest obecnie szczęśliwy dzięki możliwości gry ze swoim bliskim przyjacielem, Leo Messi.

– Mój syn czekał do ostatniej chwili, by przedłużyć kontrakt z Manchesterem City. To się jednak nie wydarzyło. Nie wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Zainteresowane nim było kilka klubów. Do ostatniej minuty zainteresowany był Arsenal oraz Chelsea. Jeśli nie zostałby w Anglii, trafiłby do Hiszpanii lub Włoch.

– Po dołączeniu do Barcelony jest szczęśliwy, widzę to. Razem z Messim są najlepszymi przyjaciółmi odkąd mieli 15 lat i zawsze ze sobą rozmawiali. Wygląda na to, że Messi zostanie w Barcelonie, więc będą mogli grać razem.

Źródło: Radio La Red, Tribal Football

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW