Agenci Giroud: Chelsea obiecała mu odejść za darmo
Agenci Giroud: Chelsea obiecała mu odejść za darmo

Agenci Giroud: Chelsea obiecała mu odejść za darmo

Dokładnie 4 czerwca Chelsea przedłużyła kontrakt z Giroud o kolejny rok. Agencji Francuza uważają jednak, że The Blues pozwolą odejść piłkarzowi, gdy pojawi stosowna oferta.

Chelsea aktywowała klauzulę, dzięki której przedłużyła kontrakt z napastnikiem do 2022 roku. 34-latek prowadził rozmowy z Milanem już jako wolny agent. Jak informuje La Gazzetta dello Sport, włoski klub zaoferował Francuzowi 2-letnią umowę wartą 4 miliony euro rocznie.

Rossoneri nadal są zainteresowani Giroud, ale podpiszą z nim umowę tylko wtedy, gdy będzie on wolnym zawodnikiem. La Gazzetta dello Sport i Calciomercato donoszą o tym, że agencji Francuza twierdzą, że obecny mistrz świata będzie mógł opuścić klub jako wolny agent, gdy otrzyma ofertę z innego klubu.

Nie wydaje się, by Chelsea pozwoliła odejść Giroud za darmo w tym momencie. Oba kluby prowadzą w tym samym momencie rozmowy w sprawie przenosin Fikayo Tomoriego na stałe.

Źródło: La Gazzetta dello Sport, Calciomercato

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW