Batshuayi odejdzie z klubu?
Batshuayi odejdzie z klubu?

Batshuayi odejdzie z klubu?

Raporty z Anglii mówią, że Chelsea jest zainteresowana sprzedażą Michy’ego Batshuayia. Londyńczyków zadowoli oferta w wysokości 10mln funtów. 

Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Crystal Palace, gdzie nie zachwycał formą. Teraz pozostaje mu ostatni rok umowy z The Blues. Zainteresowanie usługami Belga wykazują kluby z Premier League, co może ratować jego karierę i pozwoli Chelsea zarobić. Najprawdopodobniej napastnik nie jest w planach Thomasa Tuchela.

Michy nigdy nie był kandydatem do pierwszego składu Chelsea. Z tego powodu Frank Lampard wysłał go na wypożyczenie do Orłów, a Thomas Tuchel chce go sprzedać. Dla The Blues najlepiej będzie jeśli 27-latek opuści klub w tym roku – to ostatnia okazja by na nim zarobić. W zimę będzie mógł negocjować z innymi zespołami, by latem przyszłego roku odejść za darmo jako wolny zawodnik.

Statystyki Batshuayia nie powalają. Mimo słabego sezonu Timo Wernera, Belg nie jest dla niego konkurencją, a w sytuacji gdy klub przedłużył kontrakt z Olivierem Giroud, Michy nie ma co liczyć na grę. W 20 meczach dla Palace zdobył 2 gole – jeśli Thomasa Tuchela nie potrafi przekonać Tammy Abraham (najlepszy strzelec w drużynie), to Batshuayi tym bardziej tego nie zrobi. Dodatkowo Michy to boiskowy leń, który nie pracuje w defensywie, a w ofensywie nie jest typem nowoczesnej ‚9’.

Źródło: Express

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW