Chelsea jest o krok od podpisania reprezentanta Ukrainy
Chelsea jest o krok od podpisania reprezentanta Ukrainy

Chelsea jest o krok od podpisania reprezentanta Ukrainy

Świeżo upieczony zwycięzca Ligi Mistrzów nie zamierza w to lato odpoczywać. Według źródeł Chelsea jest bliska podpisania kontraktu z Ukraińskim obrońcą.

Illa Zabarny bo o nim mowa ma zaledwie 19 lat ale już zdążył pokazać się światu. W barwach Dynama Kijów rozegrał pełne 90 minut w każdym z 6 meczów Ligi Mistrzów. Był on podstawowym zawodnikiem Dynamo w tym sezonie i przyczynił on się do zdobycia mistrzostwa przez tę drużynę.

Dołożył także puchar Ukrainy wychodząc w pierwszym składzie na mecz finałowy. Jedyne co może martwić u tego zawodnika to częstotliwość z jaką zdobywa on żółte i czerwone kartki.

Według Tutto Mercato Chelsea jest o krok od pozyskania młodego obrońcy. Złożyli oni ofertę opiewającą na 12 milionów którą zaakceptowało Dynamo.

Zawodnika bardzo chwali  były piłkarz Chelsea- Andrij Shevchenko. Podobnie jak L’Équipe które umieściło go na 23 miejscu największych talentów Europy.

Euro 2020 będzie dla niego szansą na pokazanie się szerszej publiczności. Jednak bardzo możliwe, że transfer zostanie sfinalizowany jeszcze przed rozpoczęciem turnieju.

Źródło: Inside Football

 

 

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka, boks, f1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW