Inter i Napoli staną do walki o Emersona
Inter i Napoli staną do walki o Emersona

Inter i Napoli staną do walki o Emersona

Oba włoskie klub zainteresowane są ściągnięciem lewego obrońcy Chelsea. Pojawia się jednak problem, chodzi bowiem o pieniądze.

Chelsea za swojego zawodnika żąda około 20 milionów euro, jednak Inter nie zamierza płacić więcej niż 10 milionów. Być może kluby doszłyby do kompromisu, jednak zarządowi The Blues nie widzi się sprzedaż powołanego na Euro reprezentanta Włoch za kwotę w granicach 10 milionów.

Napoli wraz z nowym menedżerem, Luciano Spalettim, również zainteresowane jest w pozyskaniu piłkarza. To może zadziałać na korzyść Chelsea i podnieść cenę za Emersona. Spaletti to trener, który wprowadził zawodnika w AS Romie, zanim ten odszedł do Chelsea, wobec czego wizja ponownej współpracy może skłonić obydwie strony.

Biorąc pod uwagę problemy finansowe Interu, ciężko będzie ich przekonać na transfery tej kwoty. Jeśli jednak udałoby im się sprzedać jedną ze swoich gwiazd, to bez problemu powinni znaleźć pieniądze na lewego obrońcę The Blues.

Źródło: Gazzetta dello Sport

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW