Jorge Santos: Jorginho planuje zostać w Chelsea
Jorge Santos: Jorginho planuje zostać w Chelsea

Jorge Santos: Jorginho planuje zostać w Chelsea

Jakiś czas temu spekulowało się o przyszłości Jorginho na Stamford Bridge. Pod wodzą Lamparda, Włoch nie był pierwszym wyborem, lecz sporo zmieniło się od przyjścia Tuchela.

Pomocnik stał się jednym z pierwszych wyborów nie tylko dzięki umiejętnościom, ale również dzięki unikaniu kontuzji, które trapiły Kante czy Kovacica. Agent Jorginho przyznał, że zmiana menedżera wniosła trochę szczęścia do życia piłkarza.

– Każdy trener podejmuje własne decyzje, wszyscy się od siebie różnią. Lampard jest legendą Chelsea, ma swoją wizję, ale może charakterystyka Jorginho nie była dla niego najlepsza.

– W futbolu chodzi o wyniki. Jorginho i Kante grają teraz dobrze. Wygrali w tym sezonie Ligę Mistrzów i dla mnie są najlepszym duetem pomocników Europie na ten moment.

– Tak, pozostały mu jeszcze dwa lata kontraktu. Chelsea ma wiele celów na 2021/2022. Liga Mistrzów, Premier League, FA Cup, Superpuchar Europy, więc planujemy tutaj zostać.

Źródło: Football Italia

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW