Chelsea i Manchester United zawalczą o piłkarza Bayernu Monachium
Chelsea i Manchester United zawalczą o piłkarza Bayernu Monachium

Chelsea i Manchester United zawalczą o piłkarza Bayernu Monachium

Chelsea oraz Manchester United łączone są z transferem Kingsleya Comana. Wydaje się jednak, że to The Blues są bardziej chętni na pozyskanie Francuza z kilku powodów.

Jak donosi Bild, powiązania Thomasa Tuchela mogą postawić Chelsea w lepszej sytuacji, podobnie jak kilkoro francuskich piłkarzy w zespole. Raport dodaje, że The Blues mogą również przewyższyć ofertę Manchesteru, ale może być również tak, że Czerwone Diabły priorytetowo potraktują transfer Jadona Sancho.

Chelsea z pewnością skorzystałaby na podpisaniu kontraktu z Comanem, który byłby lepszym rozwiązaniem w porównaniu do Ziyecha, Pulisica czy Hudson-Odoia. W Manchesterze sytuacja wygląda podobnie, bowiem po kiepskim sezonie Martiala, Lingarda czy Jamesa, Francuz byłby lepszym wyborem.

Jeśli oba zespoły chcą powalczyć o mistrzostwo Anglii w przyszłym sezonie, muszą mądrze wzmocnić się tego lata. W minionym sezonie, triumf Manchesteru City wydawał się zbyt łatwy dla ekipy Guardioli.

Źródło: Bild

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW