Chelsea powalczy z PSG o Achrafa Hakimiego
Chelsea powalczy z PSG o Achrafa Hakimiego

Chelsea powalczy z PSG o Achrafa Hakimiego

Świeżo upieczony mistrz Włoch będzie mógł w najbliższym czasie spodziewać się walki o swojego piłkarza, Achrafa Hakimiego.

Nerazzurri spodziewali się sprzedaży Marokańczyka do PSG już w tym miesiącu, jednak kluby nie doszły jeszcze do porozumienia. Według Ciro Venerato (dziennikarz Rai Sport), Chelsea dołączyła do wyścigu o obrońcę mają ukrytego asa w rękawie.

W zamian za Hakimiego, The Blues gotowi są oddać w zamian Emersona. Inter chce przeprowadzić transakcje osobno, ponieważ sprzedaż Marokańczyka musi zostać zaksięgowana do 30 czerwca. Wtedy bowiem kończy się rok finansowy klubu. Wydaje się więc, że Inter niechętnie zgodzi się na taką wymianę.

Jasne jest natomiast, że Chelsea chce ubiec paryski klub i sprowadzić obrońcę na Stamford Bridge. Oferta PSG opiewająca na 60 milionów euro została odrzucona, bowiem prezes Interu, Beppe Marotta żąda około 80 milionów euro.

Źródło: Sempre Inter, Rai Sport

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW