Jose Mourinho chce Tammy’ego Abrahama w Romie
Jose Mourinho chce Tammy’ego Abrahama w Romie

Jose Mourinho chce Tammy’ego Abrahama w Romie

Jak donosi Daily Star, Roma jest jednym z kilku klubów, które interesują się Anglikiem. Ich nowy menedżer, Jose Mourinho ma być zwolennikiem tego transferu.

Od momentu przyjścia Thomasa Tuchela do Chelsea, Anglik bardzo często nie znajduje się nawet w meczowej kadrze. Mimo to, drugi rok z rzędu został najlepszym strzelcem w klubie. Szkoleniowiec woli stawiać na Wernera lub Havertza na pozycji numer 9.

Skutkuje to niemałym zainteresowaniem kilku klubów Abrahamem. Romę reprezentuje Edin Dzeko, ale Portugalczyk chce mieć w swoim zespole kogoś młodszego, właśnie jak Anglik. Mourinho do dyspozycji będzie miał również Borję Mayorala.

Czasami ciężko jest usprawiedliwiać brak gry Abrahama pod wodzą Thomasa Tuchela. W tej chwili najlepszą opcją zarówno dla klubu, jak i zawodnika będzie odejście ze Stamford Bridge. Wtedy przekonamy się, czy Roma z Mourinho na czele faktycznie zainteresowana jest pozyskaniem napastnika. Jeśli tak, Chelsea nie powinna się wahać i pozwolić odejść zawodnikowi.

Źródło: Daily Star, A Stamford Bridge too Far

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW