Borussia zdeterminowana by zatrzymać Haalanda, ale gotowa sprzedać Sancho
Borussia zdeterminowana by zatrzymać Haalanda, ale gotowa sprzedać Sancho

Borussia zdeterminowana by zatrzymać Haalanda, ale gotowa sprzedać Sancho

Pomimo zainteresowania ze strony Chelsea, Borussia zdeterminowana jest, by zatrzymać norweskiego napastnika u siebie. Po wygraniu Ligi Mistrzów, Tuchel chce wzmocnić linię ataku, a nim miałby być właśnie Haaland.

Norweg, którym interesuje się również City, odkąd dołączył do BVB strzelił 57 bramek, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej ekscytujących piłkarzy w Europie. Według Tuchela, ściągnięcie 20-latka pomoże w walce z Manchesterem City o mistrzostwo Anglii. Po tym jak Lukaku zapowiedział pozostanie w Interze, Chelsea chce przetestować determinację Borusii. The Blues pogodzili się również z tym, że jeśli Harry Kane odejdzie ze Spurs, to jedynym klubem do którego dołączy będzie zespół Guardioli.

Transakcja ma opiewać na kwotę o wysokości 150 milionów funtów, a dodatkowo sam klub przekonany jest, że Haaland pozostanie z nimi na kolejny sezon. Po zakwalifikowaniu się do Ligi Mistrzów, Borussia ma w planie sprzedać tylko jedną ze swoich gwiazd. Jeśli któryś z klubów zaoferuje 90 milionów funtów za Jadona Sancho, BVB nie stanie na przeszkodzie tej transakcji.

Dortmund pokazał, że nie są łatwym przeciwnikiem, jeśli chodzi o negocjacje. Jednym z przykładów może być niedoszły transfer Sancho do Manchesteru United, kiedy to Borussia nie zeszła z ceny, przez co do transakcji nie doszło. Ich planem na to okienko jest zatrzymanie u siebie Haalanda, a ewentualny transfer miałby mieć miejsce dopiero za rok.

Źródło: Irish Times

 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW