Chelsea przedłuży kontrakt z Emersonem
Chelsea przedłuży kontrakt z Emersonem

Chelsea przedłuży kontrakt z Emersonem

Okienko transferowe coraz bliżej, wobec czego pojawia się coraz więcej plotek transferowych, ale również związanych z przedłużeniami kontraktu.

Jak informuje Nicolo Schira, zarząd Chelsea ma zamiar przedłużyć umowę z lewym obrońcą, Emersonem. Jego obecna umowa wygasa w 2022 roku, a działacze The Blues chcą skorzystać z opcji przedłużenia jej o kolejny rok.

Może się to wydawać dziwne, bowiem spodziewano się, że Emerson zostanie sprzedany najprawdopodobniej do Włoch. Otóż sytuacja ma wyglądać identycznie, jak z Olivierem Giroud. Klub przedłuży umowę z piłkarzem po to, by nie pozwolić mu odejść za darmo i zarobić na nim kilkanaście milionów.

Lewym obrońcą zainteresowane są dwa kluby z Serie A, Napoli oraz świeżo upieczony mistrz Włoch – Inter. Chelsea za swojego piłkarza żądać będzie kwoty w granicach 18-20 milionów euro.

Włoch wystąpił w tym sezonie w 15 spotkaniach. Udało mu się strzelić jedną, ale jakże ważną bramkę w meczu z Atletico Madryt. Portal Transfermarkt wycenia obrońcę na 12 milionów euro.

Źródło: Nicolo Schira

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW