Emerson: Mancini chce bym opuścił Chelsea
Emerson: Mancini chce bym opuścił Chelsea

Emerson: Mancini chce bym opuścił Chelsea

Emerson może mówić o braku minut i tłoku na swojej pozycji. O miejsce w składzie musi walczyć z Benem Chilwellem i Marcosem Alonso, co znacznie wpływa na jego czas na boisku. Zauważył to trener reprezentacji Włoch, Roberto Mancini, który dał mu cenną radę.

Według Włocha, boczny defensor Chelsea powinien zmienić drużynę na taką, gdzie będzie odgrywał istotną rolę. 26-latek przybył na Stamford Bridge w styczniu 2018 roku, kiedy The Blues trenował jeszcze Antonio Conte. Od tamtego czasu ciągle ma problemy z wywalczeniem miejsca w pierwszym składzie. W ostatnim sezonie rozegrał tylko 15 meczów.

– Pokazuje, że jestem dla niego ważny. Mancini chce widzieć jak czaruję formą, dał mi radę abym zmienił drużynę na taką, gdzie będą grać w pierwszym składzie. Podzielił się ze mną swoją sugestią, ale takie zmiany i decyzje nie są proste. To nie zależy tylko ode mnie. Póki co mogę obiecać, że reprezentując Włochy będę dawać z siebie wszystko, aż do ostatniej kropli potu.

Źródło: Telegraph

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW