Hugo Lloris: N’Golo Kante jest siłą napędową w zespole
Hugo Lloris: N’Golo Kante jest siłą napędową w zespole

Hugo Lloris: N’Golo Kante jest siłą napędową w zespole

Kapitan i bramkarz reprezentacji Francji jest zadowolony z faktu, że jego kolega z kadry, N’Golo Kante, zyskuje uznanie wśród mediów. 

Pomocnik wychwalany jest na całym świecie po świetnym sezonie, a zwłaszcza po występie w finale Ligi Mistrzów, gdzie otrzymał nagrodę zawodnika spotkania. Oto, co na temat Kante powiedział kapitan reprezentacji Francji podczas konferencji prasowej.

– W życiu drużyny reprezentacji, pozostaje wierny sobie, ma swoją osobowość, jest sobą i naprawdę jest tu ceniony przez wszystkich. Jako zawodnik, z jego profesjonalizmem, jego cechami, jego talentem do odzyskiwania piłek jest w stanie zrobić wszystko, by dostosować się do poleceń trenera i do potrzeb zespołu.

– Może ewoluować w różnych aspektach gry w pomocy. Jest siłą napędową w zespole. Medialnie jesteśmy skupieni na innych piłkarzach. W nowoczesnym futbolu, często wystawiamy graczy atakujących, ale piłkarz taki jak NG ma bardzo ważne miejsce w naszym zespole.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW