Emerson zostanie częścią dealu za Hakimiego?
Emerson zostanie częścią dealu za Hakimiego?

Emerson zostanie częścią dealu za Hakimiego?

Chelsea jest poważnie zainteresowana zakontraktowaniem wahadłowego Interu – Achrafa Hakimiego. Londyńczycy wyrównali dziś ofertę PSG i bardzo możliwe, że to nie koniec ich starań. The Blues mogą dołączyć do transakcji jednego ze swoich zawodników, o którego dostępność Inter często dopytywał – Emersona.

Zaoferowanie samej gotówki może nie wystarczać. Świat obiegła dziś informacja o olbrzymiej kwocie, jaką Chelsea i PSG zaoferowały mistrzowi Włoch. Zarząd The Blues woli unikać przepłacania, a jednocześnie zależy mu na uszczupleniu kadry.

Na wylocie z klubu jest Emerson, który sam jest niezadowolony ze swojej sytuacji. Przez olbrzymią konkurencję nie może on liczyć na zadawalający czas na boisku. Dodatkowo temu pomysłowi sprzyja fakt, że nowy trener Interu, Simone Inzaghi chciałby wzmocnić pozycję lewego wahadła, a Emerson jest jednym z nazwisk na jego liście.

Oprócz Brazylijczyka, klub może poświęcić Andreasa Christensena. Zarząd Londyńczyków jest nadto zdeterminowany by zostawić PSG w negocjacyjnym tyle.

Źródło: Sport Mediaset

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW