Gilmour chce odejść na wypożyczenie
Gilmour chce odejść na wypożyczenie

Gilmour chce odejść na wypożyczenie

Wydawać się może, że w hierarchii pomocników Billy Gilmour zajmuje 4-5 miejsce. Z tego powodu 19-letni Szkot chce odejść na roczne wypożyczenie.

Sezon 20/21 rozpoczął od kontuzji kolana, która wykluczyła go na kilka miesięcy, natomiast gdy drużynę przejął Thomas Tuchel, Billy zagrał w 3 spotkaniach. Rozegrał pełne 90 minut przeciwko Fulham i Manchesterowi City, ale jego rola w tamtych zwycięstwach była marginalna. Dodatkowo nie rozegrał choćby spotkania w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Przez brak minut Gilmourowi zależy na wypożyczeniu, na którym zdobędzie doświadczenie. Szkot ma zamiar wzorować się na Masonie Mountcie, który rozegrał sezon w Vitesse i Derby County, zanim przebojem wdarł się do pierwszej drużyny Chelsea. Mimo braku minut Billy dostał powołanie do kadry Szkocji, gdzie grywa regularnie.

Źródło: The Sun

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW