Hudson-Odoi chce zostać w klubie
Hudson-Odoi chce zostać w klubie

Hudson-Odoi chce zostać w klubie

Callum Hudson-Odoi nie ma w Chelsea łatwego życia. Od momentu debiutu żaden trener nie uczynił go zawodnikiem pierwszego składu przez dłuższy okres. Najczęściej grywał on w pucharach i był jednym z pierwszych do wejścia z ławki. 

Kiedy Chelsea przejął Thomas Tuchel wydawać się mogło, że Callum wreszcie może liczyć na regularną grę u fachowca, który słynie z stawiania na młodzież. Anglik zaczął grywać na pozycji wahadłowego, gdzie radził sobie całkiem dobrze. Niestety i tym razem coś poszło nie tak, i ostatecznie Tuchel przyspawał go do ławki rezerwowych.

Mimo wielu wzlotów i upadków 20-latek nie planuje opuszczać klubu. Jest zdeterminowany by wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie, tak jak to zrobił na samym początku kadencji Tuchela. Liczy, że ciężką pracą udowodni szkoleniowcowi, że warto na niego stawiać. Na przeszkodzie może stanąć mu zarząd The Blues, który może być skory do jego sprzedaży.

Saga z odejściem CHO ciągnie się od kilku okienek. Najczęściej mowa o Bayernie Monachium, który ciągle pyta o możliwość ściągnięcia utalentowanego skrzydłowego. Nie inaczej będzie tego lata, o czym kilkukrotnie informowała angielska prasa. Na jaw wyszły informacje, że sami włodarze klubu nie mają zamiaru trzymać Hudsona na siłę.

Źródło: Evening Standard

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW