Shaun Wright-Phillips: Gdy Twoim najlepszym strzelcem jest Jorghinho, to jest źle
Shaun Wright-Phillips: Gdy Twoim najlepszym strzelcem jest Jorghinho, to jest źle

Shaun Wright-Phillips: Gdy Twoim najlepszym strzelcem jest Jorghinho, to jest źle

W sezonie 2020/2021 najlepszy strzelec Chelsea w lidze miał 7 bramek. Drugim strzelcem w lidze dla The Blues był Tammy Abraham, który od stycznia zagrał raptem parę minut…

Pomimo tego Chelsea skończyła sezon w topowej czwórce i wygrała LM. Jednak jeżeli Niebiescy chcą powalczyć o zwycięstwo w lidze potrzebują napastnika, który będzie zdobywał gole seriami na przestrzeni całego sezonu. Takiego samego zdania jest nasz były pomocnik, Shaun Right-Phillips.

– Wszystko wskazuje na to, że rozglądają się za napastnikiem. Myślę, że sprowadzą też obrońcę i może jeszcze kogoś, ale przy takim świetnym składzie nie potrzebują zbyt wiele.

– Wygrywali i kontrolowali mecze wynikiem 1-0, ale umówmy się, gdy Twoim najlepszym strzelcem jest Jorginho, który strzelił 7 bramek i wszystkie to rzuty karne, zauważam w tym problem, który może stanowić przeszkodzę w walce o tytuł mistrza kraju z drużynami pokroju Manchesteru City.

– Uważam, że mając w bramce Mendyego, Jamesa, Silve i Chilwella a w pomocy Mounta, który jest dyrygentem masz naprawdę bardzo dobrą sytuację.

Źródło: Metro

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW