Aston Villa zainteresowana trzema piłkarzami Chelsea
Aston Villa zainteresowana trzema piłkarzami Chelsea

Aston Villa zainteresowana trzema piłkarzami Chelsea

Według Birmingham Live, Aston Villa rozważa zakup aż 3 piłkarzy Chelsea. Mowa tutaj o Tammym Abrahamie, Rubenie Loftus-Cheeku i Tino Livramento. 

Livramento został wybrany najlepszym piłkarzem akademii w minionym sezonie. Obecnie jest bez wątpienia jednym z najlepszych piłkarzy naszej szkółki. Piłkarz występuje na prawej stronie i może grać zarówno wyżej, jak i niżej. Jeśli nie zdoła przebić się do pierwszej drużyny, to będzie szukał wypożyczenia lub transferu, czym zainteresowana jest Aston Villa.

Łączeni z zespołem Deana Smitha są również Abraham oraz Loftus-Cheek. Tammy nie ma co liczyć na grę pod wodzą Thomasa Tuchela. Anglik występował w przeszłości w barwach Villi, której pomógł awansować do Premier League. Ruben spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Fulham, po czym wrócił do klubu. Od czasu swojego debiutu w Chelsea ma problem z przebiciem się do podstawowej jedenastki, głównie przez kontuzje.

O ile transfery Abrahama i Rubena są zrozumiałe, tak transfer Livramento powinien zostać ponownie rozpatrzony. Młody zawodnik jest wysoko oceniany i powinien być bardziej brany pod uwagę, jeśli chodzi o przyszłość. Chelsea powinna zachować ostrożność, by nie sprzedać nieodpowiednich zawodników.

Źródło: Birmingham Live, A Stamford Bridge too Far

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW