Chelsea faworytem do pozyskania Achrafa Hakimiego
Chelsea faworytem do pozyskania Achrafa Hakimiego

Chelsea faworytem do pozyskania Achrafa Hakimiego

Jak donosi The Times, Chelsea wyprzedziła PSG w wyścigu o Marokańczyka. Jeszcze do niedawna wydawało się, że obrońca dołączy do wicemistrza Francji, teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Z raportu wynika, że włoski klub gotowy jest sprzedać marokańskiego piłkarza, ponieważ musi zarobić jak najwięcej pieniędzy podczas okienka transferowego. Wydaje się to dziwne, zwłaszcza, że w ubiegłym sezonie zdobyli mistrzostwo Włoch. Powodem są problemy finansowe spowodowane panującą na świecie sytuacją.

Hakimi odegrał w tym sezonie kluczową rolę, występując na pozycji prawego wahadłowego. Z powodu sytuacji finansowej, piłkarz najprawdopodobniej opuści klub mimo, że dołączył do niego w ubiegłe lato. W tym sezonie Marokańczyk rozegrał 45 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Do bramki rywali trafiał łącznie 7 razy oraz 11 razy asystował swoim kolegom.

Na razie Chelsea nie złożyła oficjalnej oferty, a oferta PSG znacznie odbiegała od wymagać Interu, wobec czego działacze The Blues powinni mieć otwarte drzwi, by sfinalizować transfer. Dodatkowo z raportu możemy się dowiedzieć, że Tuchel rozważa Hakimiego, jako piłkarza do rywalizacji na prawej stronie boiska.

Źródło: The Times

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW