Roman Abramowicz preferuje transfer Kane’a nad Haalandem
Roman Abramowicz preferuje transfer Kane’a nad Haalandem

Roman Abramowicz preferuje transfer Kane’a nad Haalandem

Według Expressu, właścicielowi Chelsea bardziej zależy na ściągnięciu Anglika. The Blues od jakiegoś czasu łączeni są z tą dwójką napastników. Abramowicz uważa, że doświadczony w Premier League napastnik będzie lepszym wyborem.

Bez wątpienia Kane jest najważniejszym piłkarzem w Spurs. Jednak po kolejnym sezonie, w którym nie udało się zdobyć żadnego trofeum wydaje się, że to był prawdopodobnie ostatni sezon Kane’a w Tottenhamie. Piłkarz poprosił klub o zgodę na odejście i przyjęcie oferty z innego klubu.

Po nienajlepszym sezonie napastników Chelsea, klub rozgląda się za wzmocnieniem tej pozycji. Zarówno Haaland, jak i Kane łączeni są z The Blues od jakiegoś czasu, a swoje zdanie na ten temat wyraził Roman Abramowicz. Rosyjski oligarcha preferuje napastnika reprezentacji Anglii.

Bez wątpienia obaj napastnicy znajdują się w czołówce światowej na swojej pozycji. Kane i Haaland mają niesamowite sezony za sobą, co przyciągnęło uwagę największych klubów, takich jak Chelsea. Choć Abramowicz preferuje transfer Harry’ego Kane’a, to trudno będzie o jego finalizację, z powodu relacji między klubami.

Źródło: Express, A Stamford Bridge too Far

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW