Shearer: Mount musi grać w pierwszym składzie
Shearer: Mount musi grać w pierwszym składzie

Shearer: Mount musi grać w pierwszym składzie

Legenda Premier League jest pewna, że młody piłkarz Chelsea powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Anglii na Mistrzostwach Europy.

W rozmowie na Vibe with Five, Shearer zasugerował Southgate’owi, którymi piłkarzami powinien grać w ataku. Poza napastnikiem, gdzie pewniakiem jest Harry Kane, wszystkie pozostałe są wolne. W reprezentacji Anglii jest wiele piłkarskich talentów: Grealish, Sancho, Rashford, Saka czy Sterling.

– Nie ma wątpliwości, że znalazłbym miejsce dla Mounta i Fodena w składzie Anglii. Mason prawdopodobnie na dziesiątce, Foden na lewym skrzydle, a na prawym Raheem Sterling.

– Bez wątpienia znalazłbym dla nich miejsce w składzie. W finale Ligi Mistrzów obaj szli łeb w łeb. Są to naprawdę bardzo utalentowani zawodnicy.

Foden w poprzednim sezonie zgarnął Mountowi nagrodę młodego piłkarza sezonu tuż sprzed nosa. Obaj piłkarze mogą zaliczyć miniony sezon do udanych. Foden został mistrzem Anglii, natomiast Mount sięgnął po trofeum Ligi Mistrzów.

Źródło: Vibe with Five, The Chelsea Chronicle

 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW