Transfer Hakimiego oznacza odejście Livramento?
Transfer Hakimiego oznacza odejście Livramento?

Transfer Hakimiego oznacza odejście Livramento?

Według wieczornych raportów Milan i Aston Villa  są zainteresowane kupnem dobrze rokującego obrońcy Chelsea – Valentino Livramento.

Obecnie Chelsea jest łączona z ściągnięciem Achrafa Hakimiego z Inter Mediolan. Przybycie 22-latka na Stamford Bridge znacznie pokomplikuje szansę na debiut Valentino. 18-latek potrzebuje regularnej gry, a w takim wypadku Chelsea nie jest w stanie mu jej zapewnić. Co więcej, jego obecna umowa trwa do 2022 więc to ostatnia szansa by klub cokolwiek na nim zarobił.

Najbliższe tygodnie pokażą nam jak bardzo Aston Villi zależy na tym transferze. Livramento były konkurencją dla Matty’ego Casha, ewentualnie występowałby jako prawy skrzydłowy. Transfer na Villa Park może się okazać dla niego zbawienny, dodatkowo na korzyść Villi działa fakt, że Dean Smith potrafi rozwijać obrońców, np Ezriego Konse.

Źródło: Goal

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW