Ante Rebić: Jestem zaskoczony, że Tomori nie jedzie na Euro
Ante Rebić: Jestem zaskoczony, że Tomori nie jedzie na Euro

Ante Rebić: Jestem zaskoczony, że Tomori nie jedzie na Euro

Napastnik AC Milanu przyznał, że jest zaskoczony faktem, że Fikayo Tomori nie jedzie na Euro z reprezentacją Anglii. Piłkarz wyraził swoje niedowierzanie, że Gareth Southgate nie powołał jego kolegi z drużyny.

Od momentu przyjścia na San Siro, Tomori spisuje się bardzo dobrze. Jego świetne występy prawdopodobnie zaowocują transferem na stałe. Anglik pomógł drużynie zakończyć sezon na 2 miejscu, najwyższym od 2012 roku. Jednak pomimo dobrej gry, selekcjoner reprezentacji Anglii nie powołał obrońcy na Mistrzostwa Europy.

– Szczerze mówiąc, jestem trochę zaskoczony. Patrząc na wybory ich obrońców można zobaczyć, że wszyscy mają bardzo podobne cechy. Fik jest szybki i agresywny. Gdy rozmawialiśmy między sobą powiedział mi, że nie uważa, że zostanie powołany. Więc jestem trochę zaskoczony.

Gareth Southgate na środek obrony powoła m. in. Maguire’a czy Bena White’a. Co dziwne, kapitan Manchesteru nie jest jeszcze w pełni sprawny po kontuzji, a zawodnik Brighton ma za sobą tylko dwa występy w seniorskiej drużynie narodowej.

Źródło: Derbyderbyderby, The Chelsea Chronicle

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW