Brad Frediel: Pulisic jest najprawdopodobniej naszym najlepszym zawodnikiem
Brad Frediel: Pulisic jest najprawdopodobniej naszym najlepszym zawodnikiem

Brad Frediel: Pulisic jest najprawdopodobniej naszym najlepszym zawodnikiem

Brad Friedel pochwalił piłkarza Chelsea po tym, jak kapitan reprezentacji USA doprowadził ich do zwycięstwa w meczu z Meksykiem strzelając bramkę w dogrywce w Lidze Narodów CONCACAF.

W wywiadzie dla Goal, były bramkarz Tottenhamu przyznał również, że coraz większa liczba amerykańskich piłkarzy grających w Europie, może pomóc drużynie narodowej na najważniejszych turniejach.

– Amerykańscy gracze, w tym Pulisic, są w swoich klubach tylko i wyłącznie dzięki zasługom i swoim umiejętnościom. W miarę rozwoju sportu w USA pojawią się nowe możliwości, ale dzisiaj są w nich tylko dzięki umiejętnościom.

– Pulisic jest najprawdopodobniej naszym najlepszym graczem. Występuje w linii ataku i gra w jednym z największych klubów na świecie.

Po tym jak Pulisic w ciągu ośmiu dni wygrał Ligę Mistrzów i rozgrywki CONCACAF, Friedel wierzy, że piłkarz Chelsea będzie w stanie poprowadzić ich do sukcesu na Mistrzostwach Świata.

– To fantastyczne mieć go w swojej drużynie. Jest wybitnym piłkarzem. Jeśli nie będzie się wychylał i będzie ciężko pracował, to nie widzę wielu trenerów, którzy nie byliby pod jego wrażeniem.

Źródło: Goal, Chelsea Official Site

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW