Rudiger nie chce podpisać nowego kontraktu
Rudiger nie chce podpisać nowego kontraktu

Rudiger nie chce podpisać nowego kontraktu

Według wielu źródeł niemiecki obrońca chce odejść z klubu jako wolny agent następnego lata, czyli wtedy kiedy wygasa jego obecna umowa z Chelsea.

Od dłuższego czasu pojawiały się informacje, że podpisanie nowego kontraktu przez Rudigera to kwestia czasu a zawodnik jeszcze nie usiadł do rozmów z klubem ponieważ chce się skupić na sezonie. Tymczasem The Athletic informuje o tym, że Antonio zamierza poważnie przemyśleć swój dalszy pobyt na Stamford Bridge.

Zawodnik uważa, że jego najbliższa umowa będzie ostatnią poważną w karierze, więc zamierza podejść do tematu ostrożnie. Interesuje go kontrakt czteroletni.

Drugą kwestią są warunki kontraktu. Mimo, że Niemiec jest jednym z kluczowych zawodników na boisku i ważnym głosem w szatni to jest poza dziesiątką najlepiej zarabiających piłkarzy Chelsea. Od jego transferu z Romy minęły 4 lata, w tym czasie przybyło wiele zawodników z o wiele lepszymi kontraktami. Do tego pojawiło się sporo zawodników z akademi którzy nie raz zarabiają ponad 100 tysięcy tygodniowo.

Wiele klubów Europejskich wyraża zainteresowanie Rudigerem ale żaden nie złożył na razie konkretnej oferty. Zainteresowanie obrońcą może zdecydowanie wzrosnąć kiedy będzie on do zdobycia za darmo.

Thomas Tuchel mówił:

-W sprawie kontraktu Rudiger ma u mnie pełne wsparcie. Jest niesamowity od pierwszego dnia. Jego występy mówią same za siebie.

Nie ma więc wątpliwości, że trener Chelsea widzi swojego rodaka w planach na przyszły sezon. Sam Rudiger jest szczęśliwy w Chelsea, świetnie dogaduje się z Tuchelem ale martwi się o swoją przyszłość

W przypadku odejścia Rudigera Chelsea będzie zainteresowana ściągnięciem z Bayernu Niklasa Sule.

 

Źródło: The Athletic

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka i F1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW