Chelsea faworytem w wyścigu o zakontraktowanie Grealisha
Chelsea faworytem w wyścigu o zakontraktowanie Grealisha

Chelsea faworytem w wyścigu o zakontraktowanie Grealisha

Spekulacje wokół gwiazdy Aston Villi stale rosną. Zwłaszcza teraz gdy może zbudować swoje nazwisko za pomocą wspaniałych występów na EURO.

W momencie otwarcia okna transferowego pewnym było, że osoba Jacka Grealisha będzie łączona z każdym z zespołów TOP 6. Często jego nazwisko było łączone z przenosinami do Manchesteru City. Dodatkowego smaczku dodawał fakt, że Pep Guardiola jest fanem talentu Grealisha. Czerwona strona Manchesteru również jest chętna do zakontraktowania 25-latka, lecz cały czas są to medialne spekulacje.

Obecnie raporty przypisują Grealisha do Chelsea. Thomas Tuchel ma zamiar wzmocnić swój zespół, ponieważ w przyszłym sezonie The Blues będą rywalizować na wielu frontach. Może wydawać się to dziwne, bo wcześniej Londyńczycy byli jednymi z wielu zainteresowanych, a w tym wyścigu przodowały dwa zespoły z Manchesteru.

Źródło: Fichajes

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW