Chelsea rusza po wonderkida Feyenoordu – klub zaangażował w to Drogbę!
Chelsea rusza po wonderkida Feyenoordu – klub zaangażował w to Drogbę!

Chelsea rusza po wonderkida Feyenoordu – klub zaangażował w to Drogbę!

Chelsea najprawdopodobniej wykonała pierwsze kroki w kierunku zakontraktowania tureckiego pomocnika, Orguna Kocku.

The Blues bardzo zależy na ściągnięciu 20-latka. Klub zaangażował Didiera Drogbę, aby uczestniczył w spotkaniu z rodzicami młodego zawodnika. Obecnie Kocku jest uważany za jednego z najbardziej perspektywicznych pomocników w Europie. Do drużyny Feyenoordu wdarł się już w 2018.

W tym sezonie rozegrał tylko 31 meczów, co było spowodowane kilkutygodniową kontuzją kostki. Jednak nawet taka ilość spotkań wystarczyła, aby przyciągnął uwagę europejskich gigantów, w tym Chelsea. Londyńczycy chcą się porządnie wzmocnić, ponieważ nowy sezon będzie dla nich bardzo wymagający i intensywny przez walkę na kilku frontach.

Co prawda Thomas Tuchel może mówić o przepychu w linii pomocy, zwłaszcza teraz gdy temat odejścia Jorginho ucichł. Najprawdopodobniej w ramach wypożyczenia drużynę opuści Billy Gilmour. Bardzo prawdopodobne, że Ruben Loftus-Cheek, Ross Barkley i Ethan Ampadu nie są w planach Tuchela. Jeżeli odejdą, to Niemiec będzie miał do dyspozycji Kante, Kovacica i Jorginho, a warto pamiętać o pogłoskach odnośnie przyjścia Declana Rice’a.

Co prawda saga z udziałem zawodnika West Hamu nieco ucichła. Klub zaczął szukać alternatyw, a na jego radarze pojawił się Kocku, który mimo wszystko jest zawodnikiem o innej charakterystyce względem Declana. Chelsea rozpoczyna rozmowy i zaangażowała w nie Drogbę. Póki co w grze o podpis Orguna wygrywają The Blues, ale bardzo prawdopodobne, że Arsenal i Tottenham również się po niego zgłoszą.

Źrółdło: Yagiz Sabuncuoglu

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW