Fabregas: Tchouameni nie jest na sprzedaż
Fabregas: Tchouameni nie jest na sprzedaż

Fabregas: Tchouameni nie jest na sprzedaż

Cesc Fabregas wypowiedział się na temat jednego z celów transferowych Chelsea – Aurelienie Tchouamenim. Obaj panowie reprezentują barwy AS Monaco.

W tym sezonie Francuz wystąpił w 36 meczach ligowych, podczas których zdobył 2 bramki i zaliczył 4 asysty. Mimo młodego wieku przykuł uwagę tak klasowej drużyny, jak Chelsea.

Fabregas uważa, że jego kolega ma ogromny potencjał i w przyszłości może być klasowym i wszechstronnym pomocnikiem. Według Hiszpana, Aurelien nie opuści Monaco, bo Ci muszą dbać o swoje dobro i nie mogą wyprzedawać się z najlepszych zawodników.

– Ma potencjał by być pomocnikiem kompletnym. Nowoczesny pomocnik, który nie jest na sprzedaż. Wciąż go potrzebujemy, wybaczcie.

W tym oknie Chelsea chce się wzmocnić tak bardzo, jak jest to możliwe. W przyszłym sezonie czeka ich gra na kilku frontach, a The Blues najprawdopodobniej szturmem ruszą po zdobycie tytułu Premier League.

Źródło: InSideFutbol

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW