Mourinho: Kovacic powinien iść do Tottenhamu
Mourinho: Kovacic powinien iść do Tottenhamu

Mourinho: Kovacic powinien iść do Tottenhamu

W ostatnim z wywiadów Jose Mourinho postanowił zażartować z potencjalnego transferu Mateo Kovacica do Tottenhamu.

Kovacic i Mourinho podczas trwania swoich karier mijali się kilkukrotnie. Jose prowadził Inter, Chelsea i Real Madryt, ale za jego kadencji nigdy nie występował tam Mateo. Portugalczyk postanowił zażartować z tej sytuacji – uważa, że Kovacic mógłby przenieść się do Tottenhamu, aby podtrzymać te passę.

Chorwat w tym sezonie zagrał w 42 spotkaniach, w tym 10 z nich to mecze rozgrywane w ramach Ligi Mistrzów, którą wraz z Chelsea wygrał. Natomiast Mourinho prowadził Tottenham, z którego zwolniono go pod koniec kwietnia. Teraz od nowego sezonu obejmie on AS Romę.

– Zawsze czułem, że Kovacic jest lepszy niż powszechnie się o tym mówi. Jestem na niego bardzo zły, ponieważ grał w tych klubach, które trenowałem, ale nasze drogi nigdy się nie spotkały. Grał dla Realu, kiedy mnie tam nie było. Grał dla Interu, kiedy mnie tam nie było. Gra dla Chelsea, a mnie tam nie ma. Kocham gościa, który reprezentuje te same kluby co ja. Może w przyszłym sezonie przeniesie się do Tottenhamu.

Źródło: talkSPORT

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW