Chelsea zaoferuje Abrahama, by obniżyć cenę za Haalanda
Chelsea zaoferuje Abrahama, by obniżyć cenę za Haalanda

Chelsea zaoferuje Abrahama, by obniżyć cenę za Haalanda

Według Expressu, Chelsea planuje dołączyć do transakcji angielskiego napastnika, by obniżyć cenę za Erlinga Haalanda. Nie jest tajemnicą, że Norweg jest dla działaczy The Blues celem numer jeden.

Chelsea chce wzmocnić pozycję napastnika na nadchodzący sezon. Wydaje się, że mają ku temu dobre powody, bowiem w minionym sezonie najlepszym strzelcem w lidze został Jorginho. Co ciekawe, Włoch wszystkie 7 bramek zdobył z rzutu karnego.

Przez większość czasu na boisku mogliśmy oglądać Timo Wernera, wobec którego oczekiwania były bardzo duże, a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Pomimo nie najlepszej formy Niemca, Olivier Giroud oraz Tammy Abraham nie mogli wywalczyć sobie miejsca w składzie na dłużej.

Norweg jest obecnie jednym z najlepszych napastników na świecie i bez wątpienia byłby genialnym wzmocnieniem dla Chelsea. Niemiecki klub nie zamierza jednak tak łatwo oddać swojego piłkarza, chyba że pojawi się oferta opiewająca na 150 milionów funtów. The Blues nie chcą jednak płacić tak wielkich pieniędzy. Chcą bowiem zaoferować maksymalnie 60 milionów i dołączyć do tego któregoś ze swoich piłkarzy. Tym ma być Tammy Abraham.

Od momentu przyjścia Tuchela do Chelsea, Anglik spędził niewiele minut na boisku. Wobec tego jego przyszłość rysuje się w nieciekawych barwach. Mógłby więc zatem pomóc klubowi w podpisaniu kontraktu z Haalandem, a zarząd The Blues na pewno musi rozważyć taką opcję.

Źródło: Express, A Stamford Bridge too Far

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW